Hakkımızda

EUROFER Kesici Takımlar 2010 yılında Kesici Takım temsilciliği amacı ile AHMET IŞIK tarafından kurulmuştur. EUROFER Kesici Takım, 2010 yılından itibaren Teknik Hırdavat İthalatı ve pazarlamasına başlamış. Bugün metal sektöründe kullanılan Kesici Takımlar, Tutucu Takımlar ve Karbür ürünleri konusunda başta avrupa olmak üzere, bir çok markanın temsilciliğini yapmıştır. EUROTOOLS Markası adı altında Karbür Freze , Karbür Matkap ve Tutucu takımları başta olmak üzere bir çok ürün gruplarını stoklu olarak envanterinde bulundurmaktadır. Savunma Sanayi , Havacılık Sektörü, Otomotiv Sektörü ,Medikal Sektörü ,Kalıp Sektörü gibi bir çok alanda çözüm ortağı olmuştur.

Pazarlama sektörüne büyük bir adım Atmıştır. Firmamız hırdavat konusunda sanayi kuruluşlarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek ürün yelpazesiyle müşterilerinin hizmetindedir.

EUROFER Kesici Takım Merkezi Almanya’da bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa ve hızlı bir şekilde cevap verebilme kapasitesindeyiz hizmet vermekten gurur duyarız.