Bison

BISON BIAL- Takım tezgahı aksesuarları lider üreticisiyiz ve bireysel müşteri isteği üzerine özel işleme uygulaması ekipmanları için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.
Bugün BISON-Bial geniş ürün hattı ile hem yerel hem de uluslararası pazarlarda tanınır. Tecrübe ve teknolojik gelişmenin 60 yıllık tecrübesi ile yüksek kalite, dayanıklılık ve hassasiyet ile dünyada kendini kanıtlamıştır.


Biz dünya çapında takım tezgâhı aksesuarları lider üreticisi kalmaya devam ediyoruz. Şirket ayrıca, bireysel müşteri isteği üzerine özel işleme uygulaması ekipmanları için teknolojik çözümlerin de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Tüm şirket departmanları onun giderek büyüyen dünya işinde yeni zorlukları karşılamak için üzerinde sadece son zamanlarda, 2010 yılında, BISON-BIAL başarıyla SAP modern ERP çözümlerini tanıttı. Şu anda, BISON logosu taşıyan ürünler dünyanın her kıtada 70’ten fazla ülkede satılmaktadır. Güç Aynalar BISON-Bial Power Aynaları yüksek kaliteli dövme alaşımlı çelikten yapılmıştır. Onların temel avantajlar yüksek yük kapasitesi, dayanıklılık ve yüksek sıkma, kalite ve tekrarlana bilirliktir. BISON-BIAL bireysel müşteri isteği üzerine özel işleme uygulaması ekipmanları için hemen hemen tüm teknolojik çözümler sunmaktadır.