CP-GRAT-EX

CP 1992 yılında kuruldu. Son yirmi yılda çapak alma ve havşa açma araçlarında anahtar oyuncu olarak evrim geçirdik. CP birinci sınıf çapak alma deneyimi sunmak için yenilikçi çözümler tasarlar, geliştirir ve üretir.

Hem Hindistan'da hem de yurtdışındaki büyümemiz yenilikçi tasarımımız, birinci sınıf kalitemiz, duyarlı müşteri hizmetlerimiz ve güçlü ilişkilerimizden kaynaklanmaktadır. 2012 yılında CP, çapak alma serimiz için artan talebi karşılamak üzere son teknoloji ürünü üretim tesisi kurdu.

CP Grat-Ex Üretim Şirketi' en yeni yüksek teknoloji makine ve teçhizatı barındıran bu yepyeni tesisten yüksek kaliteli çapak alma aletleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kalite bir arada. Sürekli yüksek kaliteli ürünlerin üretimine kararlıyız. Sunduğumuz ürünlerin son kullanıcı beklentilerini çok aşmasını sağlamak için sıkı kalite kontrol yöntemleri takip edilmektedir. Duyarlı Müşteri Hizmetlerinin bir parçası olarak, zamanında teslimatları garanti eder ve tam zamanında metodolojiyi takip ederiz. Müşterilerimiz Hindistan ve dünya çapında yayılmıştır. Biz iyi bayi Hindistan genelinde yayılmış. Yıllardır Avrupa, ABD ve Asya'ya kaliteli Çapak Alma Araçları'nın önde gelen ihracatçısı olmak, yetkinliklerimizin altını çizmektedir. Müşterilerimizle geliştirdiğimiz güven unsuru, başarımızın anahtarıdır.